Gördüğünüzde Karnınızda Ziller Çaldıracak, Legodan Yapılmış Yiyecekler

!!UYARI!! Eğer “Yaz yaklaşıyor, azıcık kilo vermem gerek!”, “Şu yanları yakmam lazım abi, summer body olayına girmem lazım!” ve “Kafaya taktım bu sefer vereceğim bu kiloları!” diyenlerdenseniz, durun! Çünkü birazdan göreceğiniz görüntüler en yakın fast food restoranına saldırmanıza ve diyetinizi bozmanıza sebep olabilir! Uyarmadı demeyin!

 

Diyetçiler ve sporcular gittiyse yazımıza devam edebiliriz. Her şey Tary adında Japon bir lego ustasının Flickr ve Twitter’da paylaştığı lego parçalarından yapılma yiyecekleri ile başladı. Japon lego ustası Tary yaratıcılığını ve tabi ki legolarını kullanarak birbirinden lezzetli gözüken fast food, ev yemeği, suşi ve daha bir çok yiyecek modeli yaptı ve ortaya çıkan sonuçları sosyal medyada paylaştı. Birbirinden güzel ve ağız sulandırıcı lego yiyecek modelleri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Uyarı: Legolar yiyecek değildir ve asla yenmemelidir.

lego-food-tary-japanese-2 lego-food-tary-japanese-3 lego-food-tary-japanese-5 lego-food-tary-japanese-6 lego-food-tary-japanese-7 lego-food-tary-japanese-8 lego-food-tary-japanese-9 lego-food-tary-japanese-10 lego-food-tary-japanese-11 lego-food-tary-japanese-12

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir