Gördüğünüzde “Yok artık!” diyeceğiniz, dünyanın en yaratıcı CV’si!

CV diyince akla ne gelir? Ad ve soyad ile başladığın, eğitim ve öğretim hayatınla devam ettiğin ve aslında kimsenin umursamayacağını içten içe bildiğin “Hobileriniz” kısmını doldurduğun bir öz geçmiş özetidir. Ama bu CV alışagelinmiş CV’lerden bayağı bir farklı ve renkli.

Robby Leonardi isimli yetenekli tasarımcı yeni iş arayışlarına girmeden önce herkesten farkını ortaya koyacak bir CV tasarlamaya karar vermiş. Bu yaratıcı CV’yi tasarlarken, çocukken en sevdiği atari oyunu olan Mario’dan esinlenmiş.

awesome-web-design-robert-leonardi-interactive-resume-5-900x510

Ayrıca CV, renkli ve eğlenceli dünyasının yanı sıra interaktif olma özelliğini de taşıyor. Yani siz yukarı ve aşağı tuşları ile küçük kahramanımızı ileri geri hareket ettirebiliyorsunuz. İleri doğru gittikçe Robby Leonardi’nin eskiden çalıştığı firmaların isimlerini, yeteneklerini, becerilerini ve kişisel bilgilerini sırasıyla görebiliyorsunuz. Son kısımda da Robby Leonardi’ye ait iletişim ve sosyal medya hesaplarının bilgileri mevcut. Kendisine iş bulma konusunda başarılar dileriz! (Gerçi bu CV ile çok zor olmasa gerek 🙂 )

 

 

Daha fazla konuşmadan sizi bu inanılmaz yaratıcı ve eğlenceli CV ile baş başa bırakalım: http://www.rleonardi.com/interactive-resume/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir