Sizi ünlü yapacak özellik Snapchat’ten geldi: Suggest!

wersm-snapchat-suggest-657x360

Snapchat ne kadar harika bir uygulama olsa da birkaç sinir bozucu özelliği de var. Bunlardan bir tanesi takipçi kazanmanın zorluğu.

Bunun sebebi ise Snapchat’in kullanıcılarına başka bir kullanıcının hesabındaki Snap’leri izlemeyi önermeyi reddetmesi. Online teknoloji haberleri platformu TechCrunch’ın da açıkladığı gibi: “Snapchat’te önerilen kullanıcılar listesi yok, skor tabloları ya da sizden yeni birini takip etmenizi isteyen küçük butonlar yok.”

Takip edecek daha fazla kişi istiyorsanız, onları kendiniz bulmanız gerekiyor. Ta ki şu ana kadar…

Snapchat birkaç hafta önce “Anılar” özelliğini yayınladığında oldukça ilginç bir başka özellik daha yayınladı. Ancak bunu bizlere söylemeyi -her zaman olduğu gibi- unuttu. Özellik şu: Artık bir arkadaşınıza başka birini takip etmesi için öneride bulunabiliyorsunuz.

Daha önce yapılması oldukça zor olan bu özellik artık size ve arkadaşlarınıza birçok havalı hesabı keşfetmenizde yardımcı olacak eğlenceli bir süreç haline geldi. Sizi ünlü yapacak özellik bu olmasa da Snapchat Suggest o havalı Snapchat kullanıcılarını bulduğunuz için sizin de ne kadar havalı olduğunuzu arkadaşlarınıza göstermenize yarayacak mükemmel bir yol.

Arkadaşınıza öneride bulunmak için kullanıcı adına basıp sağ alt köşedeki oka tıklayıp daha sonra hangi arkadaşınıza göndereceğinizi seçmeniz yeterli. Arkadaşınız bu sayede gönderdiğiniz Snap’te önerinizi görecek.

Şimdi, tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı size birilerini önermeye ikna etmek ve böylece #İşTamam.

 

Kaynak: http://wersm.com/snapchat-suggest-is-what-will-make-you-famous/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir