Yaratıcılıklarıyla Sizi Büyüleyecek 20 Reklam Afişi

Reklam denildiği zaman akla güçlü görseller, göz kamaştırıcı tasarımlar ve ağza dolanıp, haftalarca aklınızdan çıkmayacak sloganlar gelir. Hele bu reklamlar bir de yaratıcı ve orjinal bir konsepte sahipse işte o zaman tadından yenmez!

 

Bir ürün için reklam ortaya çıkarmak sanıldığı kadar kolay olmuyor. Hem hedef kitlenin dikkatini çekecek, hem rakiplerinizden daha iyi olduğunuzu belli edecek, hem de ürünün tanıtımını iyi yapacak bir reklam tasarlamanız gerekiyor. Fakat maalesef bu az önce yazdığımız cümleyi yazmak kadar kolay bir şey değil. Hele bir de reklamverenin reklam bütçesi kısıtlı ise işte her şey çok daha zor bir hale geliyor. İşte bu noktada en büyük yardımcınız “yaratıcılığınız” oluyor.

Yaratıcı bir hayal gücüne sahipseniz, yukarıda bahsettiğim unsurların hepsini taşıyan ve kendinden çokça söz ettiren bir reklam ortaya çıkarmanız hiç de zor değil. Biz de sizin için sektörde kendinden çokça söz ettirmiş ve yaratıcı 20 reklam afişini toparladık. Afişlerin çoğunun aslında hiç de karmaşık olmadığını ve minimalist bir şekilde tasarlandığını göreceksiniz. Yaratıcı bir reklam tasarlamak için illa abartılı ve kalabalık görseller kullanmanıza gerek olmadığını bu galeri ile göreceksiniz.

 

asdfasdfasdfasdfsa

 

ariel-reklamlari

 

 

basarili-reklam-kampanyalari

 

 

en-yaratici-reklamlar

 

 

etkileyici-reklamlar

 

 

etkili-kampanyalar

 

 

Ford-reklamlari

 

 

ilginc-kampanyalar

 

 

komik-reklamlar

 

 

reklam-afisleri

 

 

reklamda-esinlenme

 

 

reklamda-mecra-kullanimi

 

 

reklam-kampanyalarinda-yaraticilik

 

 

reklam-kampanyasi-olusturma

 

 

reklam-kampanyasi-ornekleri1

 

 

reklam-mecralari

 

 

volkswagen-reklamlari

 

 

yaratici-komik-reklamlar

 

 

yaratici-reklam-afisleri

 

 

yurtdisi-reklam-ornekleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir